مراقبت و سلامت پوست

صابون روشن کننده و لایه بردار پوست

صابون روشن کننده و لایه بردار

صابون روشن کننده و لایه بردار کدام است؟ صابون لایه بردار چیست؟ قیمت صابون لایه بردار چند است؟ صابون لایه بردار قوی برای لک صورت کدام است؟ چطور از صابون لایه بردار استفاده کنیم؟ امکان دارد شما هم این سوالات رو در ذهن خود داشته باشید. ما در اینجا به سوالات شما پاسخ می دهیم.

صابون لایه بردار چیست؟

به صابون هایی که باعث از بین بردن و لایه برداری سلول های مرده می شود صابون لایه بردار گفته می شود. این نوع صابون روشن کننده و لایه بردار پوست می باشند. باعث می شود تیرگی های روی پوست از بین رود و پوست جدید نمایان شود و به این روند لایه برداری یا همان اسکراب پوست گفته می شود.

صابون لایه بردار خاصیت ارتجاعی پوست را افزایش داده و به رفع چین و چروک پوست صورت کمک شایان توجهی می کند.این نوع صابون ها یا از نوع شیمیایی می باشد که برای پوست ضرر دارد و یا از نوع گیاهی که با روغن های گیاهی و مواد طبیعی برای لایه برداری درست شده اند. توصیه ما به شما استفاده از نوع گیاهی است.

صابون روشن کننده و لایه بردار کدام است؟

امروزه در بازار چند نوع صابون های روشن کننده و لایه بردار پوست وجود دارد که شما می توانید از آن برای رفع تیرگی پوست و روشن شدن پوستتان استفاده کنید. صابون سفیداب و صابون زغال و صابون قهوه از بهترین نوع لایه بردار های پوست می باشند. این صابون ها در رفع تیرگی قدرت زیادی دارند و باعث اسکراب پوست می شوند.

بهترین صابون لایه بردار مختص شرکت سیندرلا می باشد. البته ۱۰ نوع صابون گیاهی با خواص و کارایی های متفاوت دارند که ۳ نوع آنها صابون لایه بردار می باشند. این صابون ها همگی دارای مجوز بهداشت و سیب سلامت و استاندارد ملی می باشند و حتی صادراتی هم هستند. شما می توانید برای تهیه این صابون ها از طریق سایت سیندرلا کالا اقدام نماید.

ترکیبات و قیمت صابون لایه بردار

صابون های لایه بردار ۳ نوع می باشد که هر کدام به نوعی در لایه برداری و اسکراب پوست تاثیر دارند و بسته به نوع پوست فرق می کنند. ترکیبات این نوع صابون ها از مواد معدنی و روغن های گیاهی تشکیل شده است. این نوع صابون ها چنانچه اصل باشند و دارای بسته بندی درستی باشند قیمت گرانتری نسبت به صابون های شیمیایی دارند.

صابون سفیداب سیندرلا

صابون سفیداب سیندرلا از زینک اکسید و روغن های گیاهی مانند روغن نارگیل، روغن بادام، روغن کرچک، روغن زیتون و کره شی باتر تولید شده است. این صابون روشن کننده و لایه بردار قوی پوست می باشد. لایه بردار، روشن کننده و ضد لک می باشد و برای انواع پوست مناسب است.

صابون روشن کننده و لایه بردار پوست

صابون روشن کننده و لایه بردار پوست

صابون زغال سیندرلا

صابون زغال سیندرلا از زغال فعال و اسطوخودوس و روغن های گیاهی مانند روغن نارگیل، روغن بادام، روغن کرچک، روغن زیتون و کره شی باتر تولید شده است. همچنین این صابون لایه بردار ملایم پوست می باشد. پاک کننده قوی و لایه بردار می باشد. بهترین صابون مناسب پوست چرب است.

صابون زغال سیندرلا

صابون زغال سیندرلا

صابون قهوه سیندرلا

صابون قهوه سیندرلا از ترکیبات پودر قهوه و روغن های گیاهی مانند روغن نارگیل، روغن بادام، روغن کرچک، روغن زیتون و کره شی باتر تولید شده است. این شوینده سفید کننده و لایه بردار قوی پوست می باشد. و اگر خود صابون را به پوست بکشید تاثیر لایه برداری بیشتری را متوجه خواهید شد. این صابون هم لایه بردار بوده و هم باعث روشن شدن پوست می شود. این صابون برای انواع پوست مناسب است.

صابون قهوه سیندرلا

صابون قهوه سیندرلا

طرز استفاده از صابون لایه بردار

برای طرز استفاده از صابون لایه بردار در اینجا نکات مهمی را توصیه می کنیم که رعایت آنها باعث سلامت پوستتان شده و استفاده از این صابون ها باعث ضرر به پوست شما نمی شود.

صابون های لایه بردار به دلیل اینکه باعث از بین رفتن بافت پوست مرده می شوند نباید در استفاده از آنها اغراق کنید و زیاده روی کنید. در هفته تنها ۲ روز را برای استفاده از صابون لایه بردار در نظر بگیرید. حتی شما می توانید یکی از آن دو روز را به یک نوع صابون و یک روز دیگر را با یک نوع صابون لایه بردار دیگر بشورید. مثلا در هفته روز ۵شنبه را با صابون قهوه بشورید و روز جمعه را با صابون سفیداب یا صابون زغال . برای مابقی روز ها می توانید از صابون زردچوبه سیندرلا بعنوان یک شوینده روزانه استفاده کنید.

تاثیر صابون لایه بردار با صابون زردچوبه

صابون زردچوبه قدرت زیادی در روشن کردن پوست و کمک به صابون های لایه بردار دارد. با استفاده از صابون زردچوبه در کنار صابون های لایه بردار لک صورت هم از بین می رود و پوست بسیار روشن می شود. کرکومین موجود در صابون زردچوبه تاثیر مستقیم بر روی پوست دارد و مفیدترین ماده برای زیبایی سلول های پوستی است. پیشنهاد می شود این صابون را بعنوان یک شوینده روزانه استفاده کنید و در هفته تنها ۲ روز از صابون های لایه بردار استفاده شود.

خرید و قیمت صابون زردچوبه سیندرلا

صابون زردچوبه سیندرلا

یک فکر در & ldquo؛ صابون روشن کننده و لایه بردار پوست & rdquo؛

  1. سامان گفت:

    خیلی مقاله مفیدی بود. ممنون بابت زحمتی که کشیدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.