مراقبت و سلامت پوست

بهترین صابون روشن کننده صورت

صابون روشن کننده صورت

بهترین صابون روشن کننده صورت! صابون سفید کننده پوست و صابون روشن کننده پوست صورت کدام است؟
احتمالا این سوال بسیاری از شما باشد که دنبال بهترین محصول برای سفید شدن و روشن شدن پوست صورت خود یا عزیزانتان هستید.

بسیاری در مورد استفاده از صابون بحث و جدل دارند. می گویند استفاده از صابون برای پوست مفید نیست و برخی خلاف این را اثبات کرده اند.

استفاده مداوم از صابون های شمیایی یا صابون هایی که در آن جیوه یا هیدروکینون وجود دارد مسلماً برای پوست ضرر دارد و خوب نیست.

اما استفاده از صابون هایی که با روغن های گیاهی تولید شده باشند و تولید آن با فرایند ساخت بصورت سرد باشد مفید بوده و باعث زیبایی پوست می شود.

بهترین صابون روشن کننده صورت چه نوع صابون هایی است؟

بهترین صابون ها را می توان صابون های گیاهی که با چندین نوع روغن مفید گیاهی تولید شده اند نام برد. البته امروزه در عطاری ها و مغازه ها انواع صابون به اسم گیاهی فروش می شوند. همه ی آنها دارای ترکیبات گیاهی کامل نبوده و برای پوست مفید نیستند. تنها برخی از آنها که ترکیبات سالمی دارند برای پوست مفیدند.

ترکیبات صابون های گیاهی در روشن شدن پوست تاثیر فراوانی دارند. همانطور که گفتیم تنها صابون هایی برای پوست مفیدند که ترکیبات سالم و درستی داشته باشند. معمولاً این نوع صابون ها دارای مجوز بهداشت بوده و روی بسته بندی آنها علامت و کد سیب سلامت و استاندارد رو دارند.

ما برند صابون های گیاهی سیندرلا را بعنوان بهترین صابون روشن کننده صورت به شما پیشنهاد می کنیم. چون همگی آنها با روغن های گیاهی از قبیل روغن نارگیل، روغن بادام، روغن زیتون، روغن کرچک و یک سری مواد معدنی مفید برای پوست تولید شده اند. همه ی ۱۰ نوع صابون های سیندرلا دارای مجوز بهداشت و سیب سلامت می باشند و بخاطر کیفیت بالایشان به کشور های دیگر هم صادر می شوند.

بهترین صابون روشن کننده صورت

بهترین صابون روشن کننده صورت

بهترین صابون روشن کننده صورت چه صابونی است؟

تنها چند نوع از صابون های گیاهی بهترین صابون روشن کننده صورت هستند که در ادامه نام می بریم:

صابون زردچوبه

صابون زردچوبه دارای کورکومین بوده و تاثیر فراوانی برای روشن شدن رنگ دانه های پوستی دارد. این صابون باعث سفید شدن و روشن شدن صورت می شود. محصولی مناسب برای انواع پوست بوده و در رفع تیرگی و لک و حتی برای از بین بردن جوش و جای جوش نقش بسزایی دارد.

البته بهتر است این صابون را با صابون لایه بردار مانند صابون سفیداب یا صابون قهوه استفاده کنید. این محصول برای استفاده روزانه بسیار مفید می باشد و هر روز می توان از آن استفاده کرد.

خرید و قیمت صابون زردچوبه روشن کننده صورت

بهترین صابون روشن کننده صورت

صابون سفیداب ( صابون زینک اکسید )

صابون سفیداب یا همان صابون زینک اکسید، یک نوع صابون لایه بردار می باشد. این صابون باعث از بین رفتن سلول های مرده ای که نمایان تیرگی رو پوست هستند، است.

این صابون به کمک صابون زردچوبه باعث از بین رفتن لک و جوش و جای جوش هم که تیره شده است می شود. می توان در هفته ۲ یا ۳ روز از این صابون برای لایه برداری و اسکراب پوست استفاده کرد.

با کمک این صابون تیرگی های پوستتان از بین می رود و پوست تازه و روشن نمایان می شود.

صابون سفیداب اصل

خرید و قیمت صابون سفیداب

صابون قهوه

صابون قهوه هم یک نوع لایه بردار و اسکراب پوست بوده و در لایه برداری قدرت زیادی دارد. همانطور که گفتیم لایه برداری پوست باعث از بین رفتن سلول های مرده پوست شده و پوست تازه را نمایان می کند.

این محصول یک پاک کننده عمیق پوستی می باشد. پوست صورت را از هر نوع آلودگی پاک می کند و باعث پاکسازی منافذ پوست می شود. بهتر است صابون های لایه بردار را در هفته ۲ یا ۳ بار بیشتر استفاده نکنید. مابقی روز ها را می توان از صابون های غیر لایه بردار مانند صابون زردچوبه و یا صابون عسل استفاده کنید.

خرید و قیمت صابون قهوه

خرید و قیمت صابون قهوه

صابون عسل

صابون عسل بدلیل وجود عسل در کنار مابقی ترکیبات صابون، در روشن شدن صورت خیلی تاثیر دارد. عسل خاصیت های درمانی فراوانی دارد. اما برای پوست باعث روشن شدن پوست بوده و ترمیم کننده پوست است. مثلا جای زخم را درمان می کند. این محصول را مانند صابون زردچوبه بعنوان یک شوینده روزانه می توان استفاده کرد.

خرید و قیمت صابون عسل

خرید و قیمت صابون عسل

صابون روشن کننده صورت و از بین بردنده لک صورت

برای از بین بردن لک صورت و روشن شدن پوست باید از چند نوع صابون استفاده کرد. بهتر از در هفته یک روز را با صابون قهوه و یک روز را با صابون سفیداب بشورید تا پوست لایه برداری شود.

مابقی روزها را می توانید از صابون زردچوبه و صابون عسل بصورت یک روز در میان استفاده کنید. البته مابقی روز ها را هم میتوان تنها از یکی از آنها استفاده کرد اما بهترین راه و سریعترین راه همانی است که گفتیم.

این روش عالی ترین راه استفاده از بهترین صابون روشن کننده صورت برای از بین بردن لک و روشن شدن پوست است.

بهترین صابون روشن کننده صورت چرب و معمولی

بهترین صابون روشن کننده صورت چرب و معمولی صابون های زردچوبه و سفیداب و قهوه هستند. در هفته باید یک روز را با صابون قهوه و یک روز دیگر را با صابون سفیداب و مابقی روزها را با صابون زردچوبه بشورید. این صابون ها باعث روشن شدن صورت چرب و معمولی می شود و بسیار مناسب آنها است.

توجه داشته باشید این صابون ها اصل باشند و دارای مجوز بهداشت باشند تا خیالتان از ترکیبات مفید آنها مطمئن شود. پیشنهاد ما صابون های سیندرلا است.

بهترین صابون روشن کننده صورت خشک و مختلط

بهترین صابون روشن کننده صورت خشک و مختلط صابون زردچوبه و صابون عسل و صابون سفیداب است. هر روز باید از یکی از آنها استفاده کنید. مثلا امروز از صابون زردچوبه، فردا از صابون سفیداب و روز بعد از صابون عسل استفاده شود و دوباره این روند تکرار شود.

صابون های گیاهی اصل را در کجا نگهداری کنیم؟

صابون های گیاهی اصل بافت نرمی دارند و نباید در جایی که رطوبت زیاد است نگهداری شود. مثلا حمام اصلا جای مناسبی برای نگهداری این نوع صابون نیست.

بهتر است این صابون ها را در قاب صابون گذاشته و در آنها باز باشد و در دمای اتاق نگهداری کنید. روی میز آرایشی و یا لب پنجره اتاق بهترین محل برای نگهداری این نوع صابون ها هستش.

چگونه صابون را نگهداری کنیم

چگونه صابون را نگهداری کنیم

چگونه از صابون های روشن کننده استفاده کنیم؟

در روز بهتر است یک بار نهایتاً ۲ بار در روز از شوینده ها برای شستشوی صورت استفاده کنید. هر بار که صورتتان را می شورید اگر پوست معمولی یا چربی دارید بیشتر از ۲۰ الی ۳۰ ثانیه شستشو طول نکشد.

اگر پوست خشک یا مختلطی دارید، بهتر است کل شستشو ۱۰ ال ۲۰ ثانیه باشد و بیشتر نشود. صورت را با آب ولرم بشورید و اصلا از آب داغ یا سرد استفاده نکنید چون باعث خشک شدن پوست می شود.

بهتر است از وسیله های مناسب و سالم برای شستشو استفاده کنید. مثلا بجای استفاده از دست صورتتان را با فیس براش بشورید. این کار خیلی ساده است.

فیس براش را خیس کنید و به صابون ها بمالید تا خوب کف کند. سپس با همان فیس براش صورت خودتان را بشورید. استفاده از فیس براش برای شستشوی صورت تاثیر زیادی در پاکسازی عمیق پوستی دارد و خیلی بهتر از شستشو با دست است.

خرید و قیمت فیس براش

خرید و قیمت فیس براش

یک فکر در & ldquo؛ بهترین صابون روشن کننده صورت & rdquo؛

  1. zhila گفت:

    مطالب بسیار مفید و روانی بود. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.