مراقبت و سلامت پوست

از بین بردن لکه های قهوه ای جای جوش

از بین بردن لکه های قهوه ای جای جوش

روش ازبین بردن لکه های قهوه ای جای جوش. از بین بردن جوش برای همیشه. روش از بین بردن جوش صورت. احتمالا اینها از سوال های شما هم باشد.

راز شادابی پوست، سلامت درونی بدن است. بنابراین همه ی ما سعی می کنیم مراقب سلامتی و مواد غذایی خود باشیم و با رعایت روش های بهداشت فردی مناسب پوستی شاداب و عاری از هرگونه عارضه داشته باشیم.
وجود جوش و جای جوش واقعا در زیبایی تاثیر زیادی می گذارد. از بین بردن آن خواسته ی همه کسانی است که جوش می زنند. ما در این مقاله بهترین روش ازبین بردن جوش و جای جوش را به شما می آموزیم.

دلیل بوجود آمدن جوش و جای جوش

چندین دلیل برای به وجود آمدن جوش وجود دارد و تنها یک مساله باعث ایجاد جوش نمی شود. هنگامی که غدد عرق در بدن مسدود و ملتهب می شود و منافذ پوست بسته شده این مساله باعث بوجود آمدن جوش می شود. یا حتی موهای زیر پوستی هم یکی از دلایل دیگر بوجود آمدن جوش است.

در بعضی از نوع پوست ها بعداز اینکه جوش بهبود پیدا کرد نشانه ها و لکه ها و یا فرورفتگی هایی از آن جوش باقی می ماند که به آن جای جوش می گویند.

برای اینکه بتوانید نوع پوست خود را بهتر بشناسید پیشنهاد میدهیم مقاله زیر را مطالعه بفرمایید:

عدم توجه به بهداشت فردی و سوء تغذیه و عدم ایمنی بدن هم یکی از دلیل های بوجود آمدن جوش است. البته در برخی از افراد که مشکلات دیابتی دارند جوش زدن بیشتر رایج هستش. پس سلامتی و پاکیزگی نقش زیادی در بوجود آمدن یا نیامدن جوش دارد.

البته استفاده از مواد آرایشی امروزه یکی از دلایل اصلی بوجود آمدن جوش است. این مواد باعث بسته شدن منافذ پوست می شوند و یا بدلیل کیفیت پایین آنها، باعث جوش زدن می شوند.

روش از بین بردن لکه های قهوه ای جای جوش

انواع روش برای از بین بردن لکه های جای جوش وجود دارد که ما تنها چند روش عالی و سریع را به شما معرفی می کنیم.

استفاده از لیمو و قهوه و زردچوبه برای از بین بردن لکه های قهوه ای جای جوش

ابتدا مقداری آب لیموی تازه و مقداری قهوه و مقدار کمی زردچوبه را باهم مخلوط کنید تا خوب حالت بگیرد. سپس با استفاده از یک فیس براش یا با نک انگشتتان به جاهای جوش که لک قهوه ای دارند بمالید. این روش را هر روز یک بار انجام دهید. این کار باعث اسکراب پوست می شود و در لایه برداری پوست تاثیر زیادی دارد.

لیمو و قهوه و زردچوبه برای از بین بردن لکه های قهوه ای جای جوش

لیمو و قهوه و زردچوبه برای از بین بردن لکه های قهوه ای جای جوش

صابون گیاهی برای از بین بردن لک قهوه ای جای جوش

استفاده از صابون های گیاهی راحترین و سریع ترین راه برای از بین بردن لک های جای جوش است. شما باید برای از بین بردن این لکه های از صابون زردچوبه و صابون قهوه و صابون سفیداب استفاده کنید.

در هفته یک روز را با صابون قهوه و یک روز دیگر را با صابون سفیداب و مابقی روز های هفته را با صابون زردچوبه بشورید. این روش در عرض ۱ یا نهایتاً ۲ هفته باعث از بین رفتن لکه های شما می شود.

البته هرنوع صابون گیاهیی برای این کار مناسب نیست. تنها محصولات سیندرلا که شامل ۱۰ نوع صابون گیاهی هستند، دارای ترکیبات خاصی بوده که در درمان جوش و جای جوش تاثیر دارند. این صابون ها همگی دارای مجوز بهداشت بوده و بخاطر کیفیت بالایشان صادراتی هستند.

خرید و قیمت صابون زردچوبه

خرید و قیمت صابون زردچوبه

خرید و قیمت صابون قهوه سیندرلا

خرید و قیمت صابون قهوه سیندرلا

خرید و قیمت صابون سفیداب

خرید و قیمت صابون سفیداب

استفاده از تونر برای جوش

پیشنهاد می کنیم هر روز صبح و شب ها قبل از خواب حتما از تونر های مناسب برای پاک کردن صورت استفاده کنید. تونر برای پاکسازی عمیق پوستی بسیار مناسب است. بوسیله تونر با پاک کردن صورت خود می توان از هر نوع جوش زدن جلوگیری کرد.

بهتر است از تونر هایی استفاده کنید که حاوی ویتامین C هستند. اینوع تونر ها هم از جوش زدن جلوگیری میکنند هم باعث روشن شدن پوست و از بین رفتن جای جوش می شوند. ما به شما تونر لابنا را توصیه می کنیم.

تونر لانبنا حاوی ویتامین C بوده و برای پوست بسیار مفید است. این تونر روشن کننده پوست، ضد جوش و از بین برنده لک و جای جوش می باشد.

تونر ویتامین سی لانبنا

تونر ویتامین سی لانبنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.