مراقبت و سلامت پوست

طرز استفاده از صابون سفیداب و معرفی صابون سفیداب اصل

روش و طرز استفاده از صابون سفیداب

مقاله طرز استفاده از صابون سفیداب

متاسفانه خیلی از مردم طرز استفاده از صابون سفیداب را نمیدانند و بخاطر اشتباه در استفاده از آن باعث ایجاد مشکلات پوستی مانند تیره شدن پوست، یا سوزش پوست و سوختگی میشوند. ما در اینجا بهترین صابون سفیداب و خواص و عوارض صابون سفیداب و روش استفاده از صابون سفیداب را برای شما معرفی و توضیح میدهیم . این مقلاله بسیار برایتان مفید بوده و سعی کنید تا آخر مطالعه کنید تا از تمام نکات مهم آن بهرمند شوید.

بهترین صابون سفیداب اصل

در بازار و عطاری ها و فروشگاه های آنلاین انواع صابون گیاهی با نام و برند های مختلفی بفروش میرسند که همه ی آنها اصل نبوده و از پایه با مواد طبیعی درست نشده و حتی استاندارد های لازم و مجوز های مربوطه بر روی بستبندی آنها درج نشده ، وحتی فروشنده های آن اطلاعات درستی از طرز استفاده از صابون سفیداب را نمیدانند که به مشتری توضیح بدهند .

صابون سفیداب اصل یا هر نوع صابون گیاهی که از مواد طبیعی و سالم درست شده باشد باید دارای بستبندی باشد و علامت استاندارد و کد استاندارد داشته باشد و علامت سیب سلامت و کد بهداشتی بر روی آن درج شده باشد. در غیر این صورت آن محصول با مواد طبیعی درست نشده و کلا ترکیبات شیمایی و مضری دارد و به همین دلیل نتوانسته اند برای آن محصول مجوزهای ذکر شده را بگیرند.

صابون های گیاهی سیندرلا

در اینجا ما صابون های گیاهی سیندرلا را معرفی میکنیم که صابون سفیداب یکی از ۱۰ نوع از صابون های سیندرلا می باشد. صابون های سیندرلا تماماً از پایه با روغن های گیاهی مانند روغن زیتون، روغن نارگیل، روغن کرچک، روغن بادام و کره شی باتر، کره کاکائو و انواع مواد معدنی مفید مانند خاک رس بهداشتی و زغال فعال و غیره درست شده اند.

کیفیت صابون های سیندرلا بسیار بالا بوده و تاثیر آن را در هفته اول متوجه می شوید. دلیل بالا بودن کیفیت آن استفاده از مواد عالی و خالص بوده که باعث رشد سریع اعتبار این برند شده است و امروزه به سایر کشورها صادرات می کنند. همه ی نوع های صابون سیندرلا که گفته شد ۱۰ نوع می باشند که هرکدام بصورت مجذا دارای بستبندی فوق العاده زیبا و استاندارد هستند و تمام مجوزهای سازمان استاندارد و سیب سلامت و صادرات را دارند.

توضیحات بستبندی این محصولات ۳ زبانه بوده که جهت صادرات اعمال شده است و به زبان های فارسی، انگلیسی و عربی نوشته شده است.

خاصیت صابون سفیداب

صابون سفیداب در اصل یک لایه بردار بوده و استفاده از آن تنها بعنوان یک اسکراپ مفید است. این صابون باعث لایه برداری پوست و پاکسازی عمیق پوست میگردد. این عملیات باعث رفع تیرگی و روشن شدن نقاط تیره پوست می شود.صابون سفیداب بدلیل وجود اکسید روی یا همان زینک اکسید در لایه برداری و اسکراپ پوست تاثیر فراوانی دارد. چنانچه روش درست طرز استفاده از صابون سفیداب رعایت شود خواص آن بر روی پوست حتی چندبرابر سریتر اعمال می شود و به پوست زیبا و شادابی دست پیدا میکنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله : خواص صابون سفیداب را حتما مطالعه بفرمایید.

عوارض صابون سفیداب و مضرات آن

همانطور که گفته شد صابون سفیداب یا همان صابون زینک اکسید یک لایه بردار بوده یعنی باعث ازبین رفتن سلول های مرده پوست می باشد. استفاده درست از آن مفید است اما زیاده روی در استفاده آن باعث نازک شدن پوست و ازبین رفتن کلاژن پوست میشود.

توجه : به کسانی که پوست خشکی دارند توسیه میکنیم حتما با مشاور فروش این صابون نوع پوست خود را معرفی کنند تا مشاوره درستی برای مصرف آن بگیرند. در سایت سیندرلا کالا میتوانید بصورت آنلاین از متخصصان  پوست رایگان مشاوره بگیرید.

زینک اکسید بعنوان صابون و پماد یا روشور سفیداب امروزه استفاده زیادی دارد اما مصرف بیش از حد آن باعث سوختگی پوست هم می شود.

طرز استفاده از صابون سفیداب

درست ترین طرز استفاده از صابون سفیداب به این صورت است که در هفته ۲ روز استفاده شود و در روز نهایتا ۱ یا ۲ بار بیشتر استفاده نگردد. همانطور که گفتیم این صابون باعث لایه برداری پوست می شود و لایه برداری زیاد از حد باعث نازک شدن پوست میگردد به همین دلیل گفته می شود که بیشتر از این مقدار استفاده نگردد. کل شستشو برای پوست های چرب و معمولی حدودا ۲۰ الی ۳۰ ثانیه باشد و برای پوست های خشک و مختلط بهتر است بیشتر از ۱۰ ثانیه زمان نبرد . در آخر با آب ولرم صورت را نرم شسته و ماساژ دهید. بعد از شستشو سعی کنید حوله را به پوستتان نکشید و آرام روی پوستتان بگذارید و بردارید تا آب سطح پوست را جذب کند.

برای روز های دیگر هفته پیشنهاد می شود از صابون زردچوبه استفاده کنید که بکمک صابون سفیداب باعث روشن شدن پوست و سفید شدن بیشتر پوست میشود و کمک بسزایی به ازبین رفتن لک پوست می کند.

توصیه میکنیم مقاله: چگونه از صابون زردچوبه استفاده کنیم را حتماً مطالعه بفرمایید.

……………………………………………………………………………………….
چنانچه این مقاله از نظر شما مفید بوده لطفا با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
……………………………………………………………………………………….

یک فکر در & ldquo؛ طرز استفاده از صابون سفیداب و معرفی صابون سفیداب اصل & rdquo؛

  1. سامان گفت:

    مقاله جالبی بود ، خیلی ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.