مراقبت و سلامت پوست

چگونه از صابون زردچوبه استفاده کنیم

چگونه از صابون زردچوبه استفاده کنیم

روش استفاده از صابون زردچوبه:

خیلی ها می پرسند چگونه از صابون زردچوبه استفاده کنیم. ما در اینجا چند روش رو بهتون آموزش میدیم.به ۳ صورت میباشد که در ادامه به آن می پردازیم. اما بهتر است بدانید  که این صابون یکی از بهترین شوینده ها برای پوست می باشد. کورکومین موجود در زردچوبه یکی از دلایلی است که این صابون را منحصر بفرد کرده است.

بهترین صابون زردچوبه صابونی است که پایه آن از روغن های گیاهی درست شده باشد و علامت سیب سلامت و استاندارد روی بسته بندی آن نشان دهنده این است که این صابون از پایه با روغن های گیاهی تولید شده و برای پوست مضر نیست.

متاسفانه امروزه برخی به نام صابون زردچوبه سودجویی میکنند و آن را از مواد شیمیایی یا صابون های رختشوی که رنده کرده و گرم میکنند و یک مشت زردچوبه درآن میریزند و سپس قالب ریزی کرده و بعد از خشک شدن در بازار پخش می کنند.

در حال حاضر تنها صابون های گیاهی سالم و دارای مجوز های مربوطه صابون های سیندرلا بوده که نشان سیب سلامت و استاندارد و صادرات را دارند.

چگونه از صابون زردچوبه استفاده کنیمروش اول چگونه از صابون زردچوبه استفاده کنیم:

روش اول به این صورت است که صابون را در دستان تان بمالید تا خوب کف کند سپس صورتتان را که از قبل خیس نموده اید را با کف صابون ماساژ دهید.

مدت زمان شستشو برای پوست های چرب و معمولی جهت استفاده از صابون زردچوبه:

کسانی که نوع پوستشان چرب یا معمولی است میتوانند در این روش حدود ۱۰ ثانیه ماساژ بدهند و بگذارند ۱۰ ثانیه بر روی پوست بماند و سپس آبکشی نمایند.

مدت زمان شستشو برای پوست های مختلط و خشک و حساس جهت استفاده از صابون زردچوبه:

کسانی که نوع پوستشان مختلط ویا خشک و حساس است میتوانند در این روش حدود ۱۰ ثانیه ماساژ بدهند و سپس آبکشی نمایند.

روش دوم استفاده :

برای دومین روش استفاده از صابون زردچوبه، ابتدا صورت و صابون را خیس کرده و سپس خود صابون را حدوداً به مدت ۱۰ ثانیه الی ۲۰ ثانیه بر روی پوست میکشد و میمالید. این روش تقریباً حالت لایه برداری را ایجاد میکند و میتوانید به قسمت های تیره پوست بیشتر بمالید و بعدا کمی ماساژ دهید و آبکشی نمایید.

کل شستشو در این حالت از ۳۰ ثانیه بیشتر نشود. این حالت در هفته ۲ یا ۳ بار بیشتر توصیه نمی گردد. زیرا لایه برداری زیاد به پوست آسیب میرساند و باعث نازک شدن و تیره شدن پوست میگردد. روش دوم استفاده از صابون زردچوبه را به کسانی که پوست چرب و معمولی دارند پیشنهاد میکنیم.

روش سوم  :

برای سومین روش استفاده از صابون زردچوبه به وسیله ای به نام فیس براش نیازمندیم. فیس براش نوعی فرچه ی مویی یا سیلیکونی است که جهت شستشو از آن استفاده می شود.

فیس براش را خیس کند و به صابون بمالید تا کاملا کف کند. سپس با همین فیس براش به آرامی کل پوستتان را ماساژ داده و بمالید تا کامل پوستتان آغشته به کف و مواد صابون گردد.

کسانی که پوست خشک یا مختلط دارند در این روش حدوداً ۱۵ ثانیه بشورند و کسانی که پوست چرب یا معمولی دارند از ۲۰ تا ۳۰ ثانیه میتوانند بشورند و سپس آبکشی نمایند.

نکته آخر:

کسانی که به دنبال صابون های گیاهی مفید و سالم می گردند میتوانند ۱۰ نوع صابون گیاهی سیندرلا را در سایت سیندرلا کالا خریداری نمایند و حتی قبل از خرید جهت انتخاب درست محصول مناسب پوستشان و مشکل پوستشان از مشاوره آنلاین آنها بهره بگیرند.

صابون زردچوبه

یک فکر در & ldquo؛ چگونه از صابون زردچوبه استفاده کنیم & rdquo؛

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *