مراقبت و سلامت پوست

چگونه می توان با جوش های زیرپوستی برای همیشه خداحافظی کرد؟

چگونه می توان با جوش های زیرپوستی برای همیشه خداحافظی کرد؟

اگر می خواهید بدانید چگونه می توان با جوش های زیرپوستی خداحافظی کرد، در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان از شر این جوش ها خلاص شوید.

همه ما پوست شفاف می خواهیم. با این حال، قرار گرفتن روزانه در معرض آلودگی و منافذ مسدود شده و سلول های مرده پوست می توانند موجبات آزار و اذیت چهره شما را فراهم کرده و پوست تحریک شده و جوش های زیرپوستی برای شما ایجاد کنند. هنگامی که شما یک برنامه را دنبال می کنید تا پوست خود را به حالت اولیه برگردانید، پوستی شفاف و بدون جوش های زیر پوستی امکان پذیر است.

برای خداحافظی با جوش های زیرپوستی صورت خود را مداوم بشویید.

اولین قدم برای خداحافظی با جوش های زیرپوستی این است که اطمینان حاصل کنید که صورت خود را صبح و شب می شوید. با شستن ساده صورت، به پاک شدن آرایش پوست کمک می کند. شستن مداوم صورت عرقی که روی صورت شما جمع شده باشد را پاک می کند.

با استفاده از یک پاک کننده ملایم، می توانید صورت خود را بیشتر تمیز کنید زیرا به نظر می رسد آرایش صورت شما کاملاً پاک شده است. شستن غیر اصولی منجر به رنگدانه سازی بیش از حد پوست، لکه های تیره یا حتی چین و چروک صورت می شود.

صورت خود مداوم را بشویید.

صورت خود را مداوم بشویید.

برای رفع جوش های زیرپوستی آب زیادی بنوشید.

آب برای پوست ضروری است، به همین دلیل توصیه می شود که هر زنی حداقل روزانه ۹ فنجان آب بنوشد. این کار را به مدت ۳۰ روز امتحان کنید تا پوست شما شاداب و درخشان شود که باعث تعجب مردم از استفاده شما می شود.

جلد بالش خود را هفتگی عوض کنید.

آیا می توانید آخرین باری که جلد بالش خود را تغییر داده اید به یاد بیاورید. بسیاری از زنان قربانی این امر می شوند و به همین دلیل به خاطر استفاده طولانی مدت از بالش که از آن استفاده می کنند، پوست ناصافی دارند و جوش های زیر پوستی روی صورت خود خواهند داشت.

اطمینان حاصل کنید که هر هفته جلد بالش خود را عوض می کنید زیرا هنگام خواب عرق روی بالش شما قرار می گیرد، منجر به جمع شدن باکتری ها روی بالش می شود.

هر هفته جلد بالش خود را عوض کنید

هر هفته جلد بالش خود را عوض کنید.

برای خداحافظی با جوش های زیرپوستی آن ها را فشار ندهید.

وقتی لکه ای به وجود می آید، فشار دادن آن وسوسه انگیز است تا سعی کنید با سرعت بیشتری از شر آن خلاص شوید. اما حقیقت این است که نتیجه ای که می خواهید به شما نمی رسد. در عوض، می تواند منجر به تحریک، عفونت و زخم شود. این یکی از خطراتی است که باعث می شود بسیاری از خانم ها پوستی شفاف نداشته باشند و جوش های زیر پوستی داشته باشند. با فشار دادن جوش ها، مناطقی از لکه های تیره روی صورت شما بیشتر می شود که نمی خواهید در طولانی مدت داشته باشید.

سعی کنید از یک ماسک استفاده کنید. ماسک برای از بین بردن منافذ پوست و بیرون آوردن جوش های زیرپوستی به کار می رود تا پوست شما پس از فقط یک بار استفاده، صاف، زیبا و محکم شود. پیشنهاد می شود که از ماسک حلزون اسنیل برای از بین بردن جوش های زیرپوستی استفاده نمایید.

جوش های زیرپوستی آن ها را فشار ندهید.

جوش های زیر پوستی را فشار ندهید.

برای خداحافظی با جوش های زیرپوستی مرتباً لایه برداری کنید.

اگر پوستی با جوش های زیرپوستی دارید، ممکن است فکر کنید که لایه برداری برای شما مناسب نیست و نگران تحریک باشید. لایه برداری منظم برای کنترل آکنه و ایجاد پوستی شفاف و درخشان کلیدی است زیرا سلول های مرده مسئول مسدود شدن منافذ پوست هستند که منجر به شکستگی می شود و همچنین پوست شما را کدر، پوسته پوسته و پیر می کند.

برای اینکه پوست صورت شما بدون جوش های زیرپوستی و درخشان باشد، به دنبال لایه بردارهای ملایم صورت باشید. پیشنهاد می شود که از صابون های لایه بردار گیاهی مانند صابون زغال و قهوه استفاده نمایید.

صابون زغال سیندرلا

از پوست خود در برابر آفتاب محافظت کنید.

قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش خورشید فقط پیری پوست را تسریع نمی کند بلکه می تواند منجر به ایجاد جوش های زیرپوستی نیز شود. به همین دلیل استفاده روزانه از ضد آفتاب ضروری است. برای محافظت از پوست در برابر چین و چروک، سوختگی و جوش های زیرپوستی، یک ضد آفتاب، بدون روغن انتخاب کنید.

با استفاده از این نکات، می توانید برنامه مراقبت از پوست خود را با سرعت شروع کرده و چهره ای شفاف، درخشان و کاملاً بی عیب و نقص را که بدنبال آن بودید، بدست آورید. با انجام دادن این موارد می توان با جوش های زیرپوستی برای همیشه خداحافظی کرد.

جهت اطلاع از طرح های تخفیفی صابون های سیندرلا و مسابقه های جایزه دار از طریق اینستاگرام در ارتباط باشید.

اینستاگرام

       ⇓برای اشتراک گذاری این مقاله می توانید از طریق برنامه های زیر اقدام نمایید.⇓

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *