مراقبت و سلامت پوست

رازهایی درباره صابون سفیدکننده واژن که باید بدانید

رازهایی درباره صابون سفیدکننده واژن که باید بدانید

اگر نگران رنگ تیره واژن خود هستید، صابون سفیدکننده واژن به شما کمک می کند تا آن را روشن کنید. واژن یکی از ظریف ترین قسمت های بدن است و رعایت اصول بهداشتی مناسب برای تمیز نگه داشتن آن ضروری است. البته این ناحیه در مقایسه با سایر قسمت های بدن تیره تر به نظر می رسد.

حتماً برای خلاص شدن از تیرگی واژن مجموعه ای از محصولات را امتحان کرده اید. با این حال، اگر از محصولی حاوی مواد شیمیایی خشن استفاده کنید به این دلیل که پوست واژن حساس است، می تواند خطرناک باشد. آنها همچنین می توانند باعث واکنش های آلرژیک شوند. اما چرا وقتی می توانید از صابون های طبیعی سفیدکننده واژن برای روشن سازی آن استفاده کنید به چنین محصولاتی متوسل می شوید؟ در ادامه این مطلب به دلایل ایجاد رنگ تیره ناحیه شرمگاهی و صابون های مناسب برای روشن کردن آن پرداخته می شود.

دلایل ایجاد رنگ تیره در ناحیه شرمگاهی چیست؟

از جمله مهمترین دلایل ایجاد رنگ تیره در ناحیه حساس شامل موارد زیر می باشد:

پیری: افزایش سن تأثیر خود را بر بسیاری از جنبه های بدن انسان از جمله تغییر پوست و رنگ آن می گذارد. زیرا سلول های پوست تغییر می کنند و طراوت خود را از دست می دهند.

عدم تعادل هورمونی: اختلال در تعادل هورمونی در خانمها معمولاً زمانی اتفاق می افتد که چرخه قاعدگی قطع شود. همچنین ممکن است در موارد خاصی در دوران باروری (مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک و بیماری های هیپوفیز) سطح هورمون استروژن باعث کاهش استروژن شود، که آن نیز منجر به از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست در ناحیه تناسلی و در نتیجه تیره شدن رنگ واژن می شود.

دیابت: ابتلا به دیابت ممکن است منجر به تیره شدن بسیاری از قسمت های بدن مانند ناحیه حساس، زیر بغل و گردن شود.

چاقی: افراد چاق به دلیل اصطکاک ران ها با یکدیگر در هنگام راه رفتن و نشستن، مستعد تیرگی مناطق حساس هستند که باعث تحریک پوست نیز می شود.

عدم رعایت بهداشت شخصی: عدم توجه به بهداشت شخصی و نگرانی برای تمیز کردن این ناحیه به طور مداوم منجر به تکثیر میکروب ها در آن و تغییر رنگ واژن و پوست اطراف آن می شود.

انتخاب اشتباه لباس زیر: پوشیدن لباس زیر که رطوبت را جذب نمی کند و همچنین لباس های تنگ که مانع از تنفس پوست می شوند، منجر به آلوده شدن محل و تحریک مداوم می شوند.

عادت های بد: استفاده از محصولات یا پودرهای موبر که حاوی مواد شیمیایی تحریک کننده پوست هستند ممکن است دلیل تغییر رنگ در ناحیه تناسلی باشد.

صابون سفیدکننده واژن

صابون معمولی حاوی مقدار زیادی مواد شیمیایی است، كه تحمل آن برای پوست غیرممكن می کند. واژن به بسیاری از مواد شیمیایی حساس است، بنابراین باید مطمئن شوید که صابون گیاهی در مناطق حساس استفاده می کنید. این صابون ها باعث می شوند در طول روز، بدون هیچ مشکلی و بوی نامطبوع، احساس راحتی و شادابی کنید.

شما می توانید صابون های گیاهی را در مناطق حساس بدون ایجاد خارش یا حساسیت به دلیل عدم وجود مواد شیمیایی در آن استفاده کنید. صابون های گیاهی برای مناطق حساس سرشار از مواد طبیعی هستند، بنابراین آنها می تواند به تسکین پوست نیز کمک کنند. این صابون ها می تواند بسیاری از مشکلات پوستی، را برطرف کنند و به رفع آلودگی پوست و همچنین به از بین بردن باکتری ها و تمیز کردن پوست نیز کمک کنند.

صابون سفیدکننده واژن

صابون سفیدکننده واژن

اطلاعاتی در مورد روش های شستشوی واژن

بسیاری از خانم ها از مشکلات مکرر در ناحیه واژن یا مناطق حساس رنج می برند و این امر قطعاً به چندین دلیل مختلف برمی گردد. برخی از افراد صابون گیاهی را برای مناطق حساس استفاده می کنند.

اگر از صابون های شیمیایی که حاوی مواد شیمیایی زیادی است، استفاده کنید، در این صورت صدمات زیادی به ناحیه واژن وارد خواهید کرد، به خصوص که PH صابون های غیر گیاهی می تواند باعث ایجاد محیط نامناسب برای رشد باکتری های واژن شود.

واژن دارای اسیدیته خاصی است که می تواند اسپرم را در حین تخمک گذاری حمل کند، بنابراین اگر به هر دلیلی این درجه را تغییر دهید، متوجه مشکلات بسیاری خواهید شد و ممکن است بر روند تخمک گذاری یا به طور کلی بارداری تأثیر بگذارد. با توجه به شرایطی که ذکر کردیم، صابون های گیاهی برای مناطق حساس یکی از مهمترین مواد گیاهی موثر است و می تواند بدون نگرانی در مورد خارش یا زخم های مداوم در این ناحیه به کار گرفته شود.

بهترین صابون گیاهی برای مناطق حساس

چندین صابون گیاهی سفیدکننده واژن وجود دارد که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

صابون عسل سیندرلا، صابون سفیدکننده واژن

عسل حاوی عناصر مهم بسیاری است که می تواند به روشن شدن رنگ پوست در مناطق حساس و عادی سازی رنگ پوست کمک کند. عسل فواید زیادی برای پوست دارد و باعث روشن شدن پوست و از بین بردن باکتری ها می شود.

صابون عسل سیندرلا این یکی از بهترین انواع صابون های گیاهی برای مناطق حساس است و یکی از مارک های معروف حساب می آید که مورد استقبال کاربران قرار گرفته است و مزایای آن عبارتند از:

 • به مرطوب سازی و درخشندگی مناطق حساس به روشی قابل مشاهده کمک می کند.
 • برای استفاده روزمره و سریع بسیار ایمن است.
 • به پاکسازی عمیق مناطق خصوصی و جلوگیری از ظهور باکتری ها و میکروارگانیسم ها کمک می کند.
 • به عنوان صابون سفیدکننده واژن عمل می کند.
 • می توانید دو تا سه بار در روز از آن استفاده کنید.
  صابون عسل سیندرلا

  صابون عسل سیندرلا

صابون زردچوبه برای سفید شدن واژن

صابون زردچوبه به دلیل فواید زیادی که برای پوست دارد، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این صابون مخصوص مناطق حساس ساخته شده و از بوی نامطبوع جلوگیری کرده و آن را مرطوب می کند. مهمترین ویژگی ها و مزایای آن به شرح زیر است:

 • به روشن شدن رنگ پوست در نواحی حساس کمک می کند.
 • این صابون شامل ترکیبات سفید کننده و منحصر به فرد است.
 • بسیاری از واکنش های آلرژیک را درمان می کند.
 • برای پوست بسیار ایمن است و باعث تحریک نمی شود.
 • لطافت و رایحه ای بی نظیر به بدن و پوست می بخشد.
  صابون زردچوبه سیندرلا

  صابون زردچوبه سیندرلا

 صابون زینک ‌اکساید سیندرلا، صابون سفیدکننده واژن

مهم ترین نکته ای که خانم ها آن اهمیت می دهند، توجه به بهداشت شخصی است و مناطق حساس یکی از مهمترین مواردی است که باید آن را تمیز نگه داشت و از آن مراقبت کرد.

صابون زینک ‌اکساید یکی از بهترین فرمول ها برای مناطق حساس است زیرا به محافظت از آنها در برابر عفونت و باکتری کمک می کند. همچنین بوی نامطبوع را از بین می برد. البته باید به این نکته توجه نمود که باید برای جلوگیری از آسیب دیدن ناحیه خصوصی از صابون های گیاهی استاندارد استفاده شود.

فرمول موثر صابون زینک ‌اکساید می تواند به سفید کردن و از بین بردن رنگ تیره واژن که بیشتر زنان و دختران از آن رنج می برند کمک کند.

 صابون زینک ‌اکساید سیندرلا

صابون زینک ‌اکساید سیندرلا

ویژگی های صابون های سفید کننده واژن سیندرلا

آنچه صابون های سیندرلا را برای سفید کردن مناطق حساس از سایر محصولات متمایز می کند این است که این صابون ها حاوی مواد رنگی، الکل، هیدروکینون، اسید کوجیک، پارابن ها و مواد شیمیایی که در دراز مدت به پوست آسیب می رسانند، نیست. از مهمترین ویژگی های این صابون ها می توان موارد زیر را نام برد:

 • برای روشن شدن نواحی تیره و بازسازی سلولهای پوستی در مناطق حساس، عمل می کند.
 • صابون های سیندرلا  برای مناطق حساس به عنوان یک عامل تسکین دهنده پوست را از باکتری های ایجاد کننده التهاب و قرمزی پاک می کند.
 • به طور موثری پوست مناطق خصوصی را تمیز می کند و احساس طراوت می بخشد.
 • این نواحی را احیا می کند و ترشح ملانین را تحریک می کند، که برای یکسان سازی رنگ صورت کار می کند.
 • به مرطوب سازی واژن و جلوگیری از ترشحات بدبو کمک می کند.

جهت اطلاع از طرح های تخفیفی صابون های سیندرلا و مسابقه های جایزه دار از طریق اینستاگرام در ارتباط باشید.

اینستاگرام

⇓برای اشتراک گذاری این مقاله می توانید از طریق برنامه های زیر اقدام نمایید.⇓

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *