مراقبت و سلامت پوست

روش های کاربردی و موثر برای سفید کردن واژن

روش های کاربردی و موثر برای سفید کردن واژن

روش های کاربردی و موثر برای سفید کردن واژن

در این مقاله با روش های کاربردی و موثر از جمله روش های طبیعی و به کارگیری کرم های سفیدکننده برای سفید کردن واژن آشنا خواهید شد. تیره شدن واژن یکی از مواردی است که باعث ایجاد تنش و ناراحتی در خانم ها می شود، اما با استفاده از بسیاری از دستورهای طبیعی می توان آن را از بین برد.

یکی از بزرگ ترین مشکلات پوستی که اکثر خانم ها با آن روبرو هستند، تیره شدن ناحیه بیکینی، است و از آنجا که ناحیه حساس همیشه مستعد عفونت و آلرژی است، روند روشن شدن و سفید کردن مناطق حساس ممکن است طولانی شود. روش های زیادی برای روشن کردن مناطق حساس (ناحیه بیکینی یا واژن) وجود دارد. زیبایی و ظاهر این منطقه یکی از مهم ترین مواردی است که یک زن به عنوان بخشی از مراقبت از بدن و ظاهر خود، دوست دارد همیشه در بهترین شرایط خود باقی بماند.

دلایل تیرگی واژن

رنگ واژن از زنی به زن دیگر متفاوت است و دلایل زیادی باعث تیره شدن و تغییر رنگ آن می شود، از جمله عدم رعایت بهداشت شخصی که منجر به فعالیت باکتری ها و قارچ ها می شود و پوشیدن لباس های تنگ و ساخته شده از مواد پلاستیکی و الیاف مصنوعی پلی استر. استفاده از برخی کرم ها یا صابون های معمولی که حاوی مواد شیمیایی هستند نیز باعث تیرگی می شوند.

راه های روشن سازی مناطق حساس

روش های زیادی برای روشن یا سفید کردن نواحی حساس و ران ها وجود دارد که به زنان اجازه می دهد تا یک رنگ یکنواخت و روشن را برای ناحیه واژن ایجاد کنند. علاوه بر دستورالعمل های طبیعی که بسیاری از خانم ها آن ها را به کار می گیرند، برخی از روش های دیگر نیز وجود دارد که در روشن شدن این ناحیه موثر هستند. در ادامه با این روش ها بیشتر آشنا می شویم:

روشن سازی مناطق حساس

روشن سازی مناطق حساس

کرم های روشن کننده برای مناطق حساس

مجموعه ای از روش های موثر و دائمی برای سفید کردن مناطق حساس وجود دارد و بهترین کار استفاده از کرم های روشن کننده است. کرم های سفید کننده برای بسیاری از خانم ها اولین گزینه برای روشن کردن آن قسمت از بدن است، زیرا از مواد موثر آزمایش شده استفاده می شود. این ترکیبات و مواد موثر فعالیت سلول های رنگدانه ای را که عامل تاریک شدن ناحیه بیکینی هستند کاهش می دهد.

کرم سفید کننده بیوآکوا و ژل سفید کننده کل بدن بیوآکوا از بهترین محصولاتی هستند که می توان برای سفید کردن واژن از آن ها استفاده نمود. کرم سفید کننده بیوآکوا به روشن شدن کل بدن و از بین بردن هر گونه تیرگی از جمله تیرگی واژن کمک می کند. ژل سفید کننده کل بدن بیوآکوا نیز برای ناحیه بیکینی و بقیه مناطق حساس بدن که دارای رنگ تیره است بسیار مناسب است و حاوی فرمولاسیون طبیعی است. برای خرید این محصولات می توانید از طریق فروشگاه سیندرلا کالا اقدام نمایید.

کرم سفید کننده بیوآکوا

کرم سفید کننده بیوآکوا


ژل سفید کننده و رفع تیرگی نواحی حساس کل بدن بیوآکوا

ژل سفید کننده و رفع تیرگی نواحی حساس کل بدن بیوآکوا

 روش های طبیعی برای رفع تیرگی واژن

در این بخش روش های طبیعی برای سفید کردن واژن مورد بررسی قرار می گیرد.

سفید کردن واژن با وانیل

روش سفید کردن وانیل یکی از موثرترین و سریع ترین دستورالعمل ها در نظر گرفته می شود، زیرا بلافاصله پس از اولین استفاده عمل می کند. می توان با انجام مراحل زیر آن را تهیه کرد:

سفید کردن واژن با وانیل و شیر

در یک کاسه مقداری وانیل، یک یا دو قاشق غذاخوری شیر و یک قاشق آب را به هم اضافه کنید، خوب هم بزنید، تا مخلوط خامه ای یکدست بدست آورید. پس از آماده سازی مخلوط، آن را روی واژن بمالید و بگذارید یک ربع ساعت روی آن بماند. پس از پایان دوره، ناحیه را با ماساژ ملایم بشویید. پس از اولین استفاده نتیجه را مشاهده خواهید کرد. می توانید در طول هفته یکی دو بار از این دستورالعمل استفاده کنید.

سفید کردن واژن با وانیل و شیر

سفید کردن واژن با وانیل و شیر

سفید شدن واژن با وانیل و قهوه

این دستور یکی از دستورهای مفیدی محسوب می شود که علاوه بر سفید کردن و معطر شدن کل بدن، سفید و معطر شدن واژن را نیز انجام می دهد و می توان آن را به صورت زیر تهیه کرد:

مقداری وانیل را با یک قاشق قهوه در یک کاسه قرار دهید. سپس یک قاشق غذاخوری گلاب و چند قطره لیمو به آن اضافه کنید. همه مواد را خوب مخلوط کنید تا مخلوطی یکدست بدست آورید. پس از آن، منطقه را با استفاده از آب داغ به خوبی تمیز کرده و سپس در حالی که مخلوط را به خوبی پخش می کنید، مخلوط را اعمال کنید. پس از استفاده از دستورالعمل، به مدت سه دقیقه به آرامی ناحیه را با آن ماساژ داده و لایه برداری کنید و اجازه دهید ده دقیقه دیگر روی آن بماند. با استفاده از آب گرم محل را به آرامی بشویید. می توانید از این دستورالعمل سه بار در هفته استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

دستورالعمل های زردچوبه برای سفید شدن واژن

استفاده از زردچوبه می تواند برای سفید کردن واژن استفاده شود. این دستور را می توان به شرح زیر تهیه کرد:

مقداری زردچوبه، وازلین، نصف قاشق غذاخوری روغن بادام و یک قاشق غذاخوری روغن کرچک را با هم در یک کاسه مخلوط کنید، خوب هم بزنید تا مخلوطی یکدست و خامه ای بدست آورید. این دستور را پس از تمیز کردن آن با استفاده از آب گرم یا بلافاصله بعد از دوش گرفتن، در ناحیه شرمگاهی قرار دهید. مخلوط را به مدت یک ساعت روی محل بگذارید و سپس محل را به آرامی بشویید. روزانه بعد از دوش گرفتن از این دستورالعمل استفاده کنید، بعد از سه روز متوجه تفاوت خواهید شد.

سفید کردن واژن با نشاسته

نشاسته یکی از مهم ترین مواد طبیعی است که به رفع تیرگی واژن کمک می کند در اینجا دو روش خانگی برای استفاده نشاسته برای سفید کردن واژن آورده شده است:

روش اول

یک لیمو بزرگ را از وسط برش بزنید، سپس آن را به قسمت حساس مالیده و نشاسته را مستقیم به آن قسمت بمالید و بگذارید به مدت دو دقیقه بماند. در پایان آن را با حوله به آرامی پاک کنید. این روند را روزانه تکرار کنید تا به نتایج دلخواه برسید.

سفید کردن واژن با نشاسته

سفید کردن واژن با نشاسته و لیمو

روش دوم

آب یک لیمو را با ۴ قاشق غذاخوری نشاسته مخلوط کنید. این مخلوط را پس از دوش گرفتن روی ناحیه شرمگاهی بمالید، بگذارید دو دقیقه روی آن بماند و سپس با آب ولرم خوب بشویید. برای جلوگیری از تحریک بیش از چند دقیقه این ترکیب را روی پوست خود رها نکنید.

دستورالعمل روغن بادام شیرین

این روش یکی از دستورالعمل های سریع و موثر برای سفید کردن واژن است و سلول های پوست را مرطوب و بازسازی می کند زیرا حاوی بسیاری از عناصر طبیعی است و به شرح زیر تهیه می شود:

یک قاشق غذاخوری روغن بادام شیرین، یک قاشق غذاخوری شیر مایع یا شیر خشک و نصف لیمو را در یک کاسه مخلوط کنید، خوب هم بزنید تا زمانی که مخلوط خامه ای یکدستی بدست آورید. این دستور را روی ناحیه ای که باید روشن شود بمالید و بگذارید ده دقیقه روی آن بماند. بعد از آن محل را با آب ولرم بشویید. این دستور روزانه مورد استفاده قرار گیرد. بعد از یک هفته استفاده از آن متوجه تفاوت آن خواهید شد.

دستورالعمل گلاب برای سفید کردن واژن

این دستور العمل سریع عمل کرده و مخصوصاً برای تازه عروس بسیار مفید است و به شرح زیر تهیه می شود:

ابتدا سه قاشق غذاخوری شکر و سه قاشق غذاخوری نمک را در یک فنجان گلاب بریزید، سپس آن را خوب حل کنید. سپس سه قاشق غذاخوری روغن زیتون و سه قاشق غذاخوری پودر بچه را روی فنجان گلاب قرار دهید و آن را برای مدتی روی حرارت ملایم قرار دهید تا مخلوط گرم شود. پس از آن، مخلوط را روی قسمت حساس بمالید و آن را به مدت چند دقیقه به آرامی مالش دهید و آن را برای مدت دو تا چهار ساعت بگذارید. در پایان آن را به خوبی با آب بشویید. نتیجه اولین استفاده را متوجه خواهید شد.

استفاده از صابون های گیاهی برای سفید کردن واژن

صابون های گیاهی به دلیل عدم وجود مواد شیمیایی برای مناطق حساس بدن بسیار مناسب می باشند. این صابون ها با توجه به اینکه سرشار از مواد طبیعی هستند، می توانند به تسکین پوست نیز کمک کنند. به جای صابون معمولی از صابون گیاهی یا صابون غیر اسیدی استفاده کنید.

صابون های گیاهی سیندرلا یکی از بهترین صابون های گیاهی است که بر پایه مواد طبیعی و ارگانیک ساخته شده است.چندین صابون گیاهی سفیدکننده واژن وجود دارد که از جمله آن ها می توان صابون زردچوبه و سفیداب را نام برد. صابون زردچوبه سیندرلا به روشن شدن رنگ پوست در نواحی حساس و رفع تیرگی واژن کمک می کند. این صابون بسیار ایمن است و باعث تحریک پوست نمی شود. صابون زینک ‌اکساید یا سفیداب سیندرلا نیز به سفید کردن واژن و از بین بردن رنگ تیره آن کمک شایانی می کند.

چگونه از صابون زردچوبه استفاده کنیم

صابون زردچوبه سیندرلا


صابون سفیداب سیندرلا

صابون سفیداب سیندرلا

نکاتی برای جلوگیری از تیرگی واژن

  • برای پاکسازی واژن خصوصاً بعد از قاعدگی باید دقت شود و بعد از هر بار استحمام باید این قسمت شسته و خشک شود. در صورت بروز هرگونه عفونت یا ترشح باید با پزشک مشورت شود.
  • از پوشیدن شلوار جین خودداری کنید و لباس های گشاد و ساخته شده از پنبه بپوشید.
  • موها باید همیشه از این ناحیه برداشته شوند، زیرا به رشد باکتری ها و میکروب ها کمک می کند. برای برداشتن موهای این محل باید از استفاده از تیغ خودداری کنید. به این منظور می توانید از کرم موبر گیاهی دیسار ۲۴K Gold استفاده نمایید. شایان ذکر است که این کرم برای صورت و بدن مناسب می باشد.
کرم موبر گیاهی دیسار 24K Gold با قدرت بالا برای از بین بردن مو

کرم موبر گیاهی دیسار

  • در زمان قاعدگی، استفاده از نوار بهداشتی مناسب برای پوست حساس و ساخته شده از پنبه ضروری است. از استفاده از نوار بهداشتی ساخته شده از مواد پلاستیکی خودداری کنید زیرا منجر به التهاب این ناحیه می شود.
  • شما همچنین باید یک رژیم غذایی مناسب را دنبال کنید که علاوه بر نوشیدن مقدار کافی آب در روز، به بدن شما تمام مواد مغذی مانند مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن را بدهد.
  • مرطوب کردن مخصوصاً بعد از رفع موهای زائد بسیار مهم است، شما می توانید از کرم هایی که در این مقاله در مورد آن ها صحبت کردیم دو بار در روز یا طبق دستورالعمل استفاده استفاده کنید و قبل از مرطوب کردن محل را به درستی خشک کنید.

جهت اطلاع از طرح های تخفیفی صابون های سیندرلا و لوازم آرایشی با کیفیت از طریق اینستاگرام در ارتباط باشید.

اینستاگرام

⇓برای اشتراک گذاری این مقاله می توانید از طریق برنامه های زیر اقدام نمایید.⇓

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *