مراقبت و سلامت مو

بهترین صابون برای شستشوی موی سر

بهترین صابون برای شستشوی موی سر

همانطور که می دانید موی سر یکی از قسمت های مهم بدن است و زیبایی آن در زیبایی هر شخصی نقش بسزایی دارد. افراد زیادی هستند که به شستن موی سر با صابون عادت دارند و به دنبال بهترین صابون برای شستشوی موی سر هستند. ما در اینجا بهترین صابون های را برای شستشوی انواع موی سر را معرفی می کنیم. آن هم صابون هایی که بهترین خواص را با بهترین حالت شویندگی برای موی موی سر داشته باشند.

صابون های گیاهی برای شستشوی موی سر

در ابتدا ما پیشنهاد میکنیم بجای استفاده از صابون های معمولی که از مواد شیمیایی درست شده اند از صابون های گیاهی برای شستشوی موی سر خود استفاده کنید. صابون های گیاهی بدلیل اینکه از روغن های گیاهی و مواد معدنی مفید تولید شده اند بهترین شوینده مناسب برای موی سر هستند. وجود این روغن های گیاهی به زیبایی و لطافت هرچه بیشتر مو کمک زیادی می کند. ضمناً چربی مو را کنترل میکنند و نمی گذارند نه موها چرب شود و نه خشک شود.

بهترین صابون های گیاهی صابون هایی هستند که از پایه با روغن های گیاهی درست شده باشند و تنها صابون هایی که دارای مجوز بهداشت، سیب سلامت و استاندارد ملی هستند دارای این خاصیت بوده و واقعا در تولید آنها از این مواد استفاده شده است.

صابون های گیاهی سیندرلا بهترین نوع صابون گیاهی می باشند که تمام مجوز های فوق را دارا بوده اند و حتی بدلیل کیفیت بالایشان صادرات می گردند. ۱۰ نوع صابون گیاهی با برند سیندرلا وجود دارد که می توانید در سایت سیندرلا کالا خرید نمایید.

صابون های گیاهی سیندرلا

بهترین صابون برای شستشوی موی سر چرب

صابون هایی که قدرت پاک کنندگی آنها بالا هستش مانند صابون زغال بهترین صابون برای شستشوی موی چرب هستند. صابون زغال اکتیو به دلیل وجود کربن در آن قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی دارد. صابون زغال سیندرلا مناسب کسانی است که دوست دارند با یک بار شستشو مو های آنها کاملا پاک شود و نیاز به دور دوم شستشو نباشد.

صابون زغال سیندرلا بهترین صابون برای شستشوی موی سر

صابون زغال سیندرلا

بهترین صابون برای شستشوی موی سر معمولی

صابون زردچوبه سیندرلا بهترین صابون برای شستشوی موهای معمولی می باشد. این شوینده چربی مو ها را متعادل کرده و حتی باعث از بین رفتن شوره سر می شود. زردچوبه خواص زیادی برای پوست و مو دارد که با استفاده از صابون زردچوبه این خواص مفید را به پوست سر و موهای خود می رسانید. این شوینده برای درخشندگی و حالت پذیری مو بسیار مفید می باشد.

صابون زردچوبه سیندرلا

صابون زردچوبه سیندرلا

بهترین صابون برای شستشوی موی خشک

ما در اینجا صابون لیمو گلیسیرین سیندرلا را به شما پیشنهاد می دهیم. این صابون از خشکی و وز شدن مو ها جلوگیری می کند و باعث نرم و لطیف شدن مو می شود. در درخشندگی موها تاثیر فراوانی دارد و باعث خشک شدن مو ها نمی شود. شما می توانید از این صابون برای موهای بسیار خشک هم استفاده کنید تا خشکی موها از بین رود و مواد گلیسیرینه این صابون باعث محافظت از موهایتان شود.

صابون لیمو گلیسیرین سیندرلا

صابون لیمو گلیسیرین سیندرلا

بهترین صابون برای شستشوی موهای ضعیف

صابون ویتامینه سیندرلا بهترین صابون برای شستشوی موی سر ضعیف می باشد. این صابون دارای انواع ویتامین بوده که در تقویت موهای ضعیف کمک زیادی می کند. این شوینده که دارای انواع ویتامین های B5-A-E-C بوده نقش بسزایی در تقویت مو های شما دارد. این صابون برای شستشوی موهای معمولی و خشک بسیار مناسب است.

صابون ویتامینه سیندرلا

صابون ویتامینه سیندرلا

توصیه میکنیم مقاله زیر را حتما مطالعه بفرمایید: (روی متن زیر کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.